FILMY

Klęska polityka

Klęska polityka

W moim filmie opowiadam Państwu o polityce premiera Polskiego Rządu w Londynie Stanisława Mikołajczyka. Dowiecie się, jak wyglądała nasza polityka w najtrudniejszym dla Polski momencie drugiej wojny światowej. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Jego postaci poświęciłem uwagę na moim najnowszym audiobooku zatytułowanym “Wielcy Polacy XX wieku”.

Patroni kanału

Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: “Srebrnym” Panu Dariuszowi Kwoka i Panu Grzegorzowi Łojko, a także “Brązowym” Pani prof. Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Państwu o tym, jak wyglądała polityka brytyjskiego premiera Winstona Churchilla wobec Polski. Dowiecie się, co było źródłem tej polityki. Ten film zatytułowałem “Churchill przeciwko Polsce”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.