FILMY

Jak stworzyliśmy w III Rzeszy antyhitlerowski ruch oporu

Akcja N

W najnowszym moim filmie opowiem wam o wojnie informacyjno- propagandowej, jaką Armia Krajowa prowadziła z niemieckim okupantem. Tą historię opowiem na przykładzie akcji N, najbardziej spektakularnej akcji w tej wojnie. Ten film zatytułowałem “Jak stworzyliśmy w III Rzeszy antyhitlerowski ruch oporu”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera – piątek, 20.00

Patroni kanału

Dziękuję moim “Brązowym patronom” za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: Pani Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Wam o tym, jak Armia Krajowa walczyła z niemieckim okupantem. Tą historię przedstawię na przykładzie akcji likwidowania ludzi niemieckiego aparatu okupacyjnego. Ten film zatytułowałem “Operacja trupia główka”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.