FILMY

Jak Stalin został antysemitą

Jak Stalin został antysemitą

W moim dzisiejszym filmie opowiem Państwu o tym jak Związek Sowiecki traktował Żydów. Dowiecie się również tego dlaczego w końcu swojego panowania Józef Stalin zmienił swój stosunek do Żydów i jakie były tego powody. Ten film zatytułowałem „Jak Stalin został antysemitą”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

 

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Sebastian Sobiech
  • Andrzej Olejnicki

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie opowiem Państwu o tym dlaczego w sierpniu 1927r. zamordowano generała Włodzimierza Zagórskiego i dlaczego Piłsudskiemu tak bardzo zależało na tuszowaniu jego zbrodni. Dowiecie się dlaczego sprawa generała Zagórskiego była największą tajemnicą marszałka. Ten film zatytułowałem „Jak sanacyjne władze tuszowały zabójstwo generała Włodzimierza Zagórskiego”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.