FILMY

Jak Göring poddał Dunkierkę

Jak Göring poddał Dunkierkę

W najbliższym moim filmie odpowiem na pytanie, dlaczego Adolf Hitler w maju 1940 roku wstrzymał niemiecki atak pancerny na Dunkierkę, pozwalając alianckim wojskom na ewakuację do Wielkiej Brytanii. Ten film zatytułowałem “Jak Göring poddał Dunkierkę”. Gorąco zapraszam do oglądania.

PREMIERA – piątek, 20:00

Patroni kanału

Dziękuję moim “Brązowym patronom” za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: Pani Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

Drodzy Widzowie. Odpowiadając na Wasze postulaty w następnym moim filmie za tydzień opowiem o tym, które z europejskich krajów są najbardziej odpowiedzialne za mordowanie Żydów w czasie drugiej wojny światowej. Ten film zatytułowałem “Europejski ranking morderców Żydów”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.