FILMY

Jak amerykańscy ekonomiści skrócili II wojnę światową

Jak amerykańscy ekonomiści skrócili II wojnę światową

W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o tym, w jaki sposób amerykańskim ekonomistom udało się znacząco przyspieszyć zakończenie II wojny światowej. Bez ich działań trwałaby ona znacznie dłużej i kosztowała życie tysięcy ludzi i wolność wielu narodów. To temat całkowicie nieobecny w historii i dlatego postanowiłem go przedstawić. Ten film zatytułowałem „Jak amerykańskim ekonomistom udało się skrócić II wojnę światową”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Sebastian Nastarowicz
  • Wojciech Trojan
  • Mateusz Jaworowski
  • Krzysztof Druh

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie opowiem Państwu o dwóch ważnych postaciach polskiej historii czasów II wojny światowej – generale Władysławie Sikorskim i generale Władysławie Andersie. Obaj mieli spore ambicje polityczne i nie przepadali za sobą. Dowiecie się, jak wyglądały ich spotkania i rozmowy. Ten film zatytułowałem „Trudne relacje generałów Sikorskiego i Andersa”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.