FILMY

Historia Mathiasa Schenka

Historia Mathiasa Schenka

Każda historia z czasów Powstania Warszawskiego jest wyjątkową historią, ale historia Mathiasa Schenka, belgijskiego żołnierza służącego w niemieckim Wehrmachcie w czasie Powstania Warszawskiego, jest szczególną z nich. Jest szczególną dlatego, ponieważ pokazuje Powstanie Warszawskie z perspektywy tych, którzy je pacyfikowali, ale jest również szczególną dlatego, że jej powojenny rozdział wydaje się być w całkowitej sprzeczności z tym, który dział się w czasie wojny, kiedy Schenk pacyfikował warszawskie powstanie. Ten film zatytułowałem “Historia Mathiasa Schenka”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera – piątek, 20.00

Patroni kanału

Dziękuję moim “Brązowym patronom” za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: Pani prof. Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Państwu o tym, jak uratowaliśmy relikwie świętego Wojciecha, największy skarb polskiego Kościoła. Ten film zatytułowałem “Operacja relikwie”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.