FILMY

Haracz za wyzwolenie

Haracz za wyzwolenie

W najbliższym moim filmie opowiadam Wam o tym, jak Armia Czerwona grabiła Polskę i inne wyzwalane kraje w czasie drugiej wojny światowej. Dowiecie się jakie były konsekwencje tej grabieży. Ten film zatytułowałem “Haracz za wyzwolenie”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: “Srebrnym” Panu Dariuszowi Kwoka i Panu Grzegorzowi Łojko, a także “Brązowym” Pani prof. Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W następnym moim filmie przedstawiam Wam postać generała Kazimierza Sosnkowskiego – Naczelnego Wodza Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w czasie drugiej wojny światowej. Dowiecie się dlaczego generał Sosnkowski został zdymisjonowany z funkcji Naczelnego Wodza i kto się tego domagał. Ten film zatytułowałem “Bezkompromisowy generał”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Postaci generała Kazimierza Sosnkowskiego poświęciłem uwagę na swoim najnowszym audiobooku zatytułowanym “Wielcy Polacy XX wieku“.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.