FILMY

Haki Hitlera

Haki Hitlera

W dzisiejszym moim filmie inicjuję cykl opowieści na temat historii powszechnej XX wieku. W pierwszej z tych opowieści mierzę się z jej najważniejszym mitem, mówiącym o tym , że Adolf Hitler doszedł w Niemczech do władzy w sposób demokratyczny. Ten mit powtarzany jest dzisiaj przez polityków, publicystów a nawet zawodowych historyków. Tymczasem Hitler doszedł do władzy dzięki brutalnej sile, szantażowi i przekupstwom swoich politycznych przeciwników. Ale Hitler lubił jednak oficjalnie mówić, ze władzę zdobył demokratycznie. Ten przekaz nie zmienił się nawet po jego śmierci. O tym opowiadam Państwu w moim dzisiejszym filmie, który zatytułowałem „Haki Hitlera”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Patroni kanału

Dziękuję moim “Brązowym patronom” za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: Pani Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Państwu o Józefie Becku, ministrze spraw zagranicznych i jednym z najbardziej kontrowersyjnych polskich polityków czasów II Rzeczpospolitej. Ten film zatytułowałem “Polityk, który dzieli Polaków”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.