FILMY

Francuska epopeja Sikorskiego

Francuska epopeja Sikorskiego

W moim najbliższym filmie opowiem Państwu o działalności generała Władysława Sikorskiego we Francji. Dowiecie się jak wyglądała jego polityka i jakie były jej efekty. Ten film zatytułowałem “Francuska epopeja Sikorskiego”. Gorąco zapraszam do oglądania.

PREMIERA – piątek, 20:00

Patroni kanału

Dziękuję moim “Brązowym patronom” za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: Pani Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Państwu o walkach Samodzielnej Grupy Operacyjnej “Polesie”, dowodzonej przez generała Franciszka Kleberga we wrześniu 1939 roku. Dowiecie się dlaczego dopiero po wielu latach mogliśmy poznać pełną prawdę na temat tych walk. Ten film zatytułowałem “W kleszczach dwóch wrogów”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.