FILMY

Francja wobec Holokaustu

Francja wobec Holokaustu

W moim dzisiejszym filmie opowiem Państwu o tym, jak Francuzi potraktowali Żydów w swoim kraju w czasie II wojny światowej. Dowiecie się, dlaczego ten temat jest dzisiaj tematem, którego tak bardzo boją się Francuzi. Ten film zatytułowałem „Francja wobec Holokaustu”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Sebastian Sobiech
  • Andrzej Olejnicki
  • Edward Reid
  • Sebastian Nastarowicz

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W moim następnym filmie opowiem Państwu o tym, kto zarobił na II wojnie światowej. O tym, że byli to Niemcy, opowiadałem państwu w jednym z moich poprzednich filmów. Teraz dowiecie się, które jeszcze państwa na niej zarobiły. Ten film zatytułowałem „Kto dorobił się na II wojnie światowej?” Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.

Historia na blachę

HISTORIA NA BLACHĘ to kanał historyczny 14-letniego Franciszka Sydora, który Państwu polecam:
https://www.youtube.com/@historianablache