FILMY

Czystki Naczelnego Wodza

Czystki Naczelnego Wodza

W moim najnowszym filmie opowiem Państwu o prześladowaniach piłsudczyków przez ludzi Sikorskiego w czasie II wojny światowej. Dowiecie się m.in. o tym jak wyglądał ich pobyt w obozach w Cerizay i na Wyspie Węży. Ten film zatytułowałem “Czystki Naczelnego Wodza”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję za liczne komentarze moich filmów i wpłaty. Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Złoci

  • Ewa Szemraj oraz Andrzej Maciejewski z Alaski

Srebrni

Brązowi

  • Prof. Mira Modelska-Creech
  • Jarosław Bataszew
  • Edward Reid
  • Sebastian Nastarowicz

Edward Reed

Edward Reid

Edward Reid to amerykański historyk, który bardzo aktywnie broni prawdy o historii Polski w Internecie i social mediach. Jego publikacje są o tyle ważne, ze dzisiaj jesteśmy świadkami przekłamywania historii Polski na światowej arenie, z czym walczmy!

Dlatego zwracam się do Państwa z gorącym apelem o wsparcie jego publikacji, które można przeczytać na: www.polishtruth.com.
Wsparcia można dokonać za pomocą serwisu Patreon: www.patreon.com/silentheroes.
Z góry dziękuje w imieniu Edwarda Reida.


Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem Państwu o prześladowaniach ludów afrykańskich przez Niemców na początku XX wieku. To były czasy, kiedy niemiecka II Rzesza posiadała w Afryce swoje kolonie i Niemcy dopuścili się tam straszliwych zbrodni, o czym świat dzisiaj zapomniał. Ten film zatytułowałem: „Wprawka do Holocaustu. Jak Niemcy wymordowali afrykańskie plemiona”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.