FILMY

Churchill przeciwko Polsce

Churchill przeciwko Polsce

W moim filmie opowiadam Państwu o tym, jak wyglądała polityka premiera Wielkiej Brytanii Winstona Churchilla wobec Polski w czasie drugiej wojnie światowej. Dowiecie się, co było źródłem tej polityki. Ten film zatytułowałem “Churchill przeciwko Polsce”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: “Srebrnym” Panu Dariuszowi Kwoka i Panu Grzegorzowi Łojko, a także “Brązowym” Pani prof. Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem o Ferdynandzie Ossendowskim, najbardziej poczytnym polskim pisarzu przed drugą wojną światową. Jego książki wydane zostały w prawie 80 milionach egzemplarzy. Dowiecie się również o tym, dlaczego Ossendowski został osobistym wrogiem wodza rewolucji październikowej. Ten film zatytułowałem “Osobisty wróg Lenina”. Postaci Ossendowskiego poświęciłem również miejsce na swoim najnowszym audiobooku zatytułowanym “Wielcy Polacy XX wieku”, który ukaże się już niebawem.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.