FILMY

Bezkompromisowy generał

Bezkompromisowy generał

W najbliższym moim filmie przedstawiam Wam postać generała Kazimierza Sosnkowskiego, Naczelnego Wodza Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w czasie drugiej wojny światowej. Dowiecie się dlaczego generał Sosnkowski został z tego stanowiska zdymisjonowany i kto najbardziej o to zabiegał. Ten film zatytułowałem “Bezkompromisowy generał”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Patroni kanału

Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie” na patronite.pl: “Srebrnym” Panu Dariuszowi Kwoka i Panu Grzegorzowi Łojko, a także “Brązowym” Pani prof. Mirze Modelskiej-Creech oraz Panu Jarosławowi Bataszew.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W następnym moim filmie opowiem wam o gwałtach, jakich dopuszczała się Armia Czerwona w wyzwalanych krajach. Dowiecie się jakie miało to skutki. Ten film zatytułowałem “Armia gwałcicieli”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.