FILMY

Augustowski Katyń

Augustowski Katyń

W moim dzisiejszym filmie opowiadam Państwu o Obławie Augustowskiej – operacji pacyfikacyjnej przeprowadzonej przez Sowietów w lipcu 1945 roku w rejonie Suwałk i Augustowa. Dowiecie się, co wiemy o tej operacji, a czego jeszcze nie wiemy. Ten film zatytułowałem „Augustowski Katyń”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Premiera w każdy piątek o 20.00

Mecenas kanału

Gorące podziękowania składam Mecenasowi mojego kanału – Samorządowi Województwa Lubelskiego.

Warto być Polakiem

Samorząd Województwa Lubelskiego jest organizatorem programu „Warto być Polakiem”. Celami tego programu są między innymi: pielęgnowanie polskości, ochrona narodowego dziedzictwa, a także pamięć o bohaterach i przywołanie postaci godnych do naśladowania.
Strona www programu…


Patroni kanału

Dziękuję moim Patronom za wsparcie kanału “Zakazane historie”. Moimi Patronami są:

Srebrni

Brązowi

  • Pani prof. Mira Modelska-Creech
  • Pan Jarosław Bataszew

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem platformy patronite.pl/zakazanehistorie.

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131 lub poprzez serwis PayPal. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.


A za tydzień

Za tydzień w moim następnym filmie opowiem Państwu o powojennych losach niemieckich dowódców, którzy pacyfikowali Powstanie Warszawskie i dopuścili się potwornych zbrodni na mieszkańcach polskiej stolicy. Dowiecie się, jak Niemcy postrzegają dzisiaj te zbrodnie i samo Powstanie Warszawskie. Ten film zatytułowałem „Jak Niemcy drwią z Powstania Warszawskiego”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o udostępnianie i subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.