FILMY

Armia Kremla

Armia Kremla

W moim najnowszym filmie opowiem o kulisach tworzenia przez Stalina 1. Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki, która stała się zalążkiem armii komunistycznej Polski. Tą znamy pod nazwą Ludowego Wojska Polskiego. W czasach komunistycznej Polski Ludowe Wojsko Polskie stało na straży komunistycznego systemu i sojuszu komunistycznej Polski ze Związkiem Sowieckim. Warto więc wiedzieć jak się ono rzeczywiście narodziło i jakie są jego korzenie. I o tym właśnie będzie opowiadał mój najnowszy film.

Wsparcie kanału “Zakazane historie”

Szanowni Państwo. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Dziękuję również za liczne komentarze, jakie znajdują się pod moimi filmami. Chciałbym dalej rozwijać kanał “Zakazane historie”, aby móc lepiej spełniać Państwa oczekiwania. Dlatego zwracam się ponownie o wsparcie mojego kanału. Można tego dokonać za pośrednictwem:
– platformy patronite.pl/zakazanehistorie
– serwisu PayPal

Można też dokonać wpłaty na konto bankowe: w PKO BP nr 46 1020 3176 0000 5202 0278 8131. Z góry dziękuję za Państwa szczodrość.

A za tydzień

W moim kolejnym filmie opowiem Państwu o mordach Polaków zamieszkałych na Wołyniu, dokonanych przez bojówki Ukraińskiej Powstańczej Armii. Ten film zatytułował “Wołyńska zagłada Polaków”. Gorąco zapraszam do oglądania.

Subskrybuj

Jeśli podobała się Państwu moja filmowa opowieść, zapraszam w każdy piątek o 20:00. Proszę ponadto o subskrypcję mojego kanału na YouTube, za co góry dziękuję.